Infrastruktūra

Mēs saprotam mūsu darba būtību un vienmēr esam gatavi pacelt betona plātni un stabilizēt zemi pat zem smagiem lidaparātiem, piemēram, Boeing vai Airbus, kuru svars var būt no 40 līdz 80 tonnām.

Infrastruktūras celšanas risinājumi ar Geolift

Mēs atjaunosim jūsu infrastruktūras iegremdēto betona grunti, betona ceļus, ielu seguma un ietves, tos paceļot un aizpildot tukšumus. Savukārt ar mūsu jaunākajiem Geolift tehnoloģiskajiem risinājumiem mēs nodrošināsim, ka jūsu augsne ir stabila uz ilgu laiku.

Nav nekas sliktāks par iegrimušu augsni, kas tur betona plātni, asfalta segumu vai bruģakmeņus. Šāda situācija var izjaukt jūsu plānus un pat kļūt bīstama, ja nestabilas augsnes vietā tiek izmantota smaga tehnika.

Augsnes labošana un stabilizēšana ar Geolift šķīdumu ir ātra un tīra. Mēs arī nodrošinām, ka jums nav jāpārtrauc ikdienas rutīna, lai jūs varētu turpināt darbu, kamēr mēs nostabilizējam jūsu infrastruktūru.

Visus iegrimušos segumus (asfaltētos ceļus, dzelzceļus, aizsprostus utt.) var pacelt sākotnējā augstumā un formā. Tukšumus zem šiem segumiem aizpilda stabils un ilgstošs ģeopolimērs, kas iztur lielas slodzes un nodrošina vēl lielāku atbalstu.

Geolift ir jūsu ilgtermiņa risinājums iegrimušai infrastruktūrai. Mēs pacelsim, izlīdzināsim un piepildīsim dažādas iegrimušas zemes daļas, nodrošinot kvalitāti un mūža ilgumu.