Rūpniecība

Mēs piedāvājam komerciālā nekustama īpašuma pakalpojumus, industrijas labojumus un betona pacelšanas risinājumus ar Geolift. Mēs izmantojam ģeopolimēru izlīdzināšanas risinājumus, lai atjaunotu jūsu grimstošos pamatus un paceltu jūsu īpašumu sākotnējā augstumā un formā.

Mēs ātri, tīri un efektīvi salabojam jūsu pamatus vai betona plātni

Mūsu komanda var novērtēt un atrisināt dažāda veida problēmas, kas var rasties saistībā ar iegrimušu objektu. Mēs vienmēr organizējam savu darbu kopā ar īpašnieku vai vadītāju, lai nebūtu kavēšanās un nodrošinātu, ka katrs procesa posms tiek pabeigts saskaņā ar plānu. Izmantojot Geolift ievades paņēmienu, jums nav nepieciešams pārvietot jūsu mašīnas, aprīkojumu, uzglabāšanas plauktus un instrumentus. Dažos gadījumos pat nav nepieciešams noņemt betona plātni vai augsni, lai novērtētu augsnes reālo situāciju un stāvokli zem tās.

Geolift risinājumu izmanto, lai paceltu un izlīdzinātu iegrimušas grīdas betona plātnes. Tā kā ģeopolimēriem ir augsts blīvums, milzīgs izplešanās spēks un mitrumizturība, ūdensnecaurlaidība vai izturība pret zemu skābekļa daudzumu zem zemes, tie aizpilda visus tukšumus un atjauno struktūru līdzšinējā formā un stāvoklī. Tas ir ne tikai vizuāli patīkami, bet arī garantē drošību, lai jūs varētu turpināt savu uzņēmējdarbību bez traucēkļiem un šķēršļiem.